28 May 2009

TCHİBO BABALARI UNUTMAMIŞ


Tchibo’nun 17 Haziran’da başlayacak “Yakışıklı Babam” teması ile Babalar Günü için tekstilden alet çantasına kadar birbirinden farklı hediye alternatiflerinin tümünü Tchibo mağazalarında bulacaksınız.Bu yılın en özel günlerinden biri olan Babalar Günü’nde, hayatımızın en değerli varlığı babalarımızı şımartma zamanı geldi.
Her bütçeye uygun hediye alternatifleri Tchibo mağazalarında sizleri bekliyor. Şıklığından taviz vermeyen centilmen babanız için tişört, kazak, iç çamaşırı gibi tekstil ürünlerinin yanı sıra seyahatlerinde hep yanında olacak kullanışlı bir seyahat çantası, ayrıca tamirat işlerini seven babalar için de matkap, tornavida seti ve alet çantası gibi sonsuz alternatifler Tchibo’nun renkli dünyasında babalarınızı sevindirmeniz için sizleri bekliyor.
Alışveriş yapacak vakit bulamayanlar, Tchibo’nun internet mağazası Tchibo.com.tr adresinde de mağazalarla eş zamanlı olarak satışa sunulacak olan bu ürünleri bir tıkla alma kolaylığını yaşayıp, yakışıklı babalarının bu özel gününü kutlama fırsatı bulabilecekler.

Hiç yorum yok: